Paralotnie

Informacje według kategorii
 PARALOTNIE    PRODUKTY    SPEEDFLYING    FILMY    FLYGIN    ZAWODY    PARALOTNIE PPG    TEAM


Condor tandem paramotor wing now certified to 472.5kg

22/11/18

Both Condor sizes have now been DGAC certified with a much higher maximum load. The Condor #37 is now DGAC certified up to 430kg, while the Condor #41 is now DGAC certified up to 472,5 kg.Pegasus

18/06/15
Nowa gama paralotni PPG zaprojektowana została przez Gin Seok Song i Torsten Sigel oraz opracowana przy współpracy z z najbardziej cenionymi pilotami i inżynierami latającymi z silnikiem.Nasze pierwsze nowe skrzydło, PEGASUS, powstało przy ścisłej współpracy z znanym pilotem Laurent Salinas.


Carrera+

12/03/15
The Carrera+ is an upgrade of the Carrera. The wing retains its class-leading performance, yet is even more comfortable and easy to manage in active air.


BOLERO 5

13/01/15
Od czasu swojej pierwszej wersji, która ukazała się w 1999 roku, Bolera stanowiły solidną podstawę dla tysięcy pilotów rozwijających swoje paralotniowe umiejętności, od pierwszych kroków na szkoleniowym stoku po bezproblemowe szybowanie wśród chmur.


RAGE

13/01/15
Rage przeznaczony jest dla zaawansowanych pilotów acro, którzy chcą wykonywać figury takie jak helikopter, infinity tumblings, Rhytmic i McTwists, wykorzystując maksymalną energię, z najwyższą kontrolą i stabilnością.


GTO 2

13/01/15
GTO2 to wysokozaawansowane skrzydło przeznaczone dla bardzo doświadczonych pilotów XC, dla pilotów którzy pokonują kolejny etap w swojej karierze, przechodzących z klasy sport do klasy zawodniczej, jak i dla tych którzy pragną latać na skrzydle o najwyższych osiągach zachowując komfort latania w certyfikowanej klasie.


Boomerang 10

31/10/14
Boomerang 10 to zawodnicza paralotnia przeznaczona dla najlepszych zawodników na świecie oraz doświadczonych pilotów przelotowych. Skrzydło zostało zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania klasy skrzydeł zawodniczych i stanowi istotny krok naprzód w stosunku do swojego poprzednika.


Oficjalne wideo GiN Carrera

16/01/14
Nasz nowy glaj Carrera jest już hitem wśród doświadczonych pilotów XS. Nasi teamowi piloci Aaron Durogati i Michael Sigel przedstawiają naszą nową paralotnię w oficjalnym filmie. Zapraszamy do oglądania!


Najdłuższy przelot w Europie 412 km na GIN TRIBE

10/09/13
Ukraiński pilot Mike Goncharov-Goryanskiy lecąc na paralotni GIN Tribe ustanowił rekord Europy w najdłuższym locie na paralotni. Przeleciał dystans 412 km, za co należą się mu ogromne gratulacje!


Nowy rekord kraju: 161 km na GIN ATLAS w Korei Południowej.

30/04/13
W dniu 21 kwietnia Kang Hyuk Lim przeleciał dystans 161 km na paralotni GIN Atlas – jest to najdłuższy rekordowy lot na półwyspie Koreańskim.


Boomerang 9 certyfikowany w EN D

08/01/13
Boomerang 9 otrzymał właśnie certyfikację EN D/ LTF D dla rozmiaru M (95-115 kg. Paralotnia posiada wydłużenie 7.75 oraz zastosowanych wiele nowych funkcji i technologi, które pojawią się również w następnej generacji naszych seryjnych modeli.