Aaron Durogati zdobywcą Pucharu Świata na Boomerang 9

Informacje według kategorii
 PARALOTNIE    PRODUKTY    SPEEDFLYING    FILMY    FLYGIN    ZAWODY    PARALOTNIE PPG    TEAM

Aaron Durogati zdobywcą Pucharu Świata na Boomerang 9

28/01/13

Pilot fabrycznego Teamu firmy GIN Aaron Durogati lecąc na paralotni Boomerang 9 wywalczył pierwsze miejsce w paralotniowym Pucharze Świata w zawodach PWC Superfinal 2012, które odbyły się w dniach 15-26 styczeń w Roldanillo, Kolubia. Gratulacje Aaron!
Michael Maurer, również na Boomerang 9 zdobył drugie miejsce i tytuł wice Mistrza Świata. Pozostali piloci latający na GINach spisali się równie wyśmienicie Jimmy Pacher był siódmy, Anders Baerheim osiemnasty i Carlos Daniel Gomez dziewiętnasty.

Boomerang 9 jest pierwszą paralotnią wyposażoną w najnowszy opracowany przez Gina profil skrzydła, który jest efektem wielogodzinnych prac na rzecz rozwoju wykonywanych przez test pilotów. Specjalne podziękowania należą się Kaoru Ogisawie i zespołowi w Japonii. Piloci Teamu GIN z niecierpliwością czekają na zawody w sezonie 2013, piloci rekreacyjni oraz piloci XC, wkrótce cieszyć się będą mogli z naszych nowych seryjnych skrzydeł wyposażonych w najnowsze technologie wykorzystane w nowym profilu pochodzące z projektu Boomeranga 9.