GIN Wide Open - Meduno, Włochy 19-26 Maj

Informacje według kategorii
 PARALOTNIE    PRODUKTY    SPEEDFLYING    FILMY    FLYGIN    ZAWODY    PARALOTNIE PPG    TEAM

GIN Wide Open - Meduno, Włochy 19-26 Maj

28/01/13

GIN Wide Open to zawody paralotniowe oraz coroczne wydarzenie, w którym główny nacisk kładziemy na dobrą zabawę oraz zdobycie nowych, lub poprawienie swoich umiejętności w lataniu XC. Zawody przeznaczone dla pilotów pragnących poczuć smak rywalizacji w paralotniowych zawodach, lub po prostu mających ochotę na spędzenie czasu z przyjaciółmi, wśród pilotów z całego świata.

 

GIN Wide Open odbędzie się w dniach 19-26 maja w Meduno we Włoszech. Miejsce zostało wybrane z powodu wspaniałego rozległego trawiastego startowiska, obfitości dużych lądowisk i niezawodnego waruna. Zawody są idealne dla pilotów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności latania, podczas zawodów odbywać się będą szczegółowe odprawy dotyczące każdego tasku oraz jego późniejsze omówienia, będzie można uczestniczyć w dyskusjach z doświadczonymi pilotami przelotowcami, oraz z zawodnikami pilotami GIN – teamu. Za przebieg zawodów odpowiedzialni będą doświadczeni organizatorzy i zawodnicy Brett Janaway i Toby Colombé.

 

Wszyscy zapisani zawodnicy wezmą udział w losowaniu paralotni GIN, uprzęży, spadochronu i wielu ciekawych wspaniałych nagród.

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje i zarezerwować miejsce zapraszamy na stronę internetową : www.flywideopen.org