GIN WIDE OPEN MEDUNO. Petra zwycięża na paralotni GIN ATLAS

Informacje według kategorii
 PARALOTNIE    PRODUKTY    SPEEDFLYING    FILMY    FLYGIN    ZAWODY    PARALOTNIE PPG    TEAM

GIN WIDE OPEN MEDUNO. Petra zwycięża na paralotni GIN ATLAS

27/05/13

Gin Wide Open to nowe międzynarodowe zawody mające na celu rozwijanie umiejętności pilotażowych podczas towarzyszącej przy tym zabawie, miłej atmosferze i wspólnym spędzaniu czasu pilotów z całego świata.

Pilot teamu GIN – Petra Slívová wyniosła z tej zabawy największą satysfakcję – latając na najnowszej konstrukcji GIN Atlas (ENB) zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. David Smart wygrał rywalizację w klasie sport, Simon Taylor w klasie rekreacyjnej a Verena Puttrich zwyciężyła w klasyfikacji kobiet.

 

 

Pomimo niesprzyjającej pogody, przez którą organizatorzy wyścigu kolarskiego Giro d'italia zmuszeni byli odwołać jeden z etapów, piloci potrafili latać przez 4 dni. Dwie konkurencje udało się zakończyć i ich wyniku uznać jako rozstrzygnięcie całych zawodów. Pełne wyniki można zobaczyć pod adresem : www.flywideopen.org/results/overall/comp_result_SERIAL.html

 

Podczas zawodów odbyło się losowanie nagrody ufundowanej przez firmę GIN – jaką była najnowsza paralotnia w klasie EN B GIN Atlas, która trafiła do Briana Douba.

 

 

W przerwach od latania mieliśmy czas na codzienne rozmowy edukacyjne. Konstruktor i test pilot Torsten Siegel był zawsze pod ręką, gotowy odpowiedzieć na każde pytania odnośnie rozwoju i testowania paralotni.

 

Wielkie uznanie należą się wszystkim pilotom oraz organizatorom za bezwypadkowo-bezproblemowy tydzień, choć podczas imprezy zamykającej było kilka sytuacji niebezpiecznych !

 

W przyszłym roku impreza przenosi się do Hiszpańskiego Ager, daty oraz wszelkie szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce na naszej Facebookowej stronie pod adresem: www.facebook.com/flywideopen

 

Do zobaczenia w przyszłym roku !