GIN Falcon w recenzji magazynu "Paramotor"

Informacje według kategorii
 PARALOTNIE    PRODUKTY    SPEEDFLYING    FILMY    FLYGIN    ZAWODY    PARALOTNIE PPG    TEAM

GIN Falcon w recenzji magazynu "Paramotor" nr 3/2016. Jedna z najbardziej interesujących paralotni 2016 roku.

09/09/2016

Niemiecki magazyn "Paramotor" wziął się niedawno do przetestowania oraz napisania recenzji na temat paralotni GIN Falcon "Sokół" - nasze najnowsze skrzydło z profilem samostatecznym dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych pilotów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zespół który testował Falcona doszedł do podobnych wniosków, które otrzymywaliśmy jako informację zwrotne od naszych pilotów XC oraz zawodników z całego świata. Falcon jest szybki, jest zwinny, jest zwrotny i bardzo stabilny - doskonała kombinacja! 

 

Fragmenty recenzji z magazynu "Paramotor":

 

Paralotnia GIN Falcon to najwyższa półka paralotni dla pilotów PPG. Zastosowany w konstrukcji wysokiej jakości profil samostateczny znajduje uznanie i zainteresowanie zaawansowanych pilotów, którzy pozytywnie oceniają ten model.

 

Wysoka prędkość jaką może osiągnąć GIN Falcon sprawia, że glajt wzbudza zainteresowanie nie tylko zawodników, ale również pilotów lubiących długie i odległe przeloty XC, a w połączeniu z umiarkowanymi wymaganiami umiejętności pilotowania, jest bardzo ciekawą propozycją dla pilotów szukających nowego sprzętu.

 

Podsumowując, Falcon to wyrafinowany kompromis pomiędzy dobra obsługą, stabilnością i wydajnością - dla wymagających pilotów, lubiących "dobrą robotę"

 

Wnioski z testów przeprowadzonych przez magazyn "Paramotor":

 

GIN Falcon może być określony jako najciekawsza nowość 2016 roku. Jakość wykonania, dobry handling, przyjemność stworzona dla pilotów PPG, zarówno dla tych zaawansowanych jak i dla tych którzy chcieliby zdobyć swoje pierwsze doświadczenia w zawodniczych konkurencjach. Wysoka prędkość maksymalna, podczas dalekich przelotów, sportowe prowadzenie oraz dobrą zwinność to bardzo dobre i ciekawe połączenie. 

 

Również współczynnik "zabawowy" dodaje punktów do pozytywnej oceny GIN Falcon. Piloci szukający wszechstronnego skrzydła z profilem samostatecznym, przeżyją wielką przyjemność po zaprzyjaźnieniu się z nowym glajtem PPG. 

Link do pełnej wersji artykułu (w języku niemieckim) Paramotor 3/2016 here