Dla pilotów przelotowych XC

Bonanza 2 to nowa paralotnia firmy GIN Gliders w klasie EN C, sportowe skrzydło o wysokich osiągach przeznaczone dla pilotów XC, którzy doceniają łatwość obsługi i najwyższą wydajność.

Bonanza 2 urodziła się z zadaniem ścigania horyzontu. Zespół projektowy Gin Gliders R&D spędził wiele czasu doskonaląc charakterystykę lotu skrzydła, w szczególności uwzględniając lot na speedzie - kluczowy element każdego przelotu.

Paralotnia przyspiesza natychmiast, ma doskonałe osiągi w całym zakresie prędkości, zarówno w turbulentnym powietrzu jak i w locie pod wiatr. Poza tym jest łatwa w obsłudze, wspaniale wybiera każde noszenie i jest wykonana z doskonałych materiałów.

  • Doskonała wydajność w całym zakresie prędkości
  • Płynne wznoszenie niezależnie od kierunku wiatru
  • Bardzo stabilna, w szczególności na pełnym speedzie
  • Bardzo dobrze tłumione pochylenia skrzydła w silnych warunkach
  • Bardzo dobra charakterystyka wznoszenia w termice
  • Duże bezpieczeństwo bierne w stosunku do poziomy wydajności

Spostrzeżenia głównego projektanta:

Bonanza to ulubiony projekt Gin Seok Songa w jego 40 letniej karierze.

 

Wierzy on, że Bonanza 2 jest jego godnym następcą.

 

Gin Seok wyjaśnia:

"Pracowaliśmy nad tą paralotnia ponad dwa lata, dużo eksperymentowałem z nowymi technikami, moje doświadczenie doprowadziło mnie do ukończenia tego projektu i do wersji finalnej jaka jest teraz.

Wydłużenie i kształt czaszy został ustały ustalone na wczesnym etapie projektu. Podobnie jak w przypadku innych naszych ostatnio powstałych skrzydeł, spędziliśmy dużo czasu optymalizując naprężenie czaszy, kształtowanie 3D oraz dobór idealnych materiałów, lin i ich wymiarów.

Konstrukcja wewnętrzna paralotni jest również wyjątkowo ważna dla tej klasy skrzydeł. Większość 3 komorowych bloków połączona jest ze sobą poprzecznymi belkami :"cross-beams", które zapewniają znacznie lepszą stabilność i jeszcze lepszą wydajność.

W rezultacie glajt utrzymuje swój kształt, nawet jeśli belka speeda jest wciśnięta do maksimum. Zalecam korzystanie z pełnego speeda tak często jak to tylko możliwe! Paralotnia jest nie tylko bardzo stabilna w całym zakresie swojej prędkości, ale również przyspieszenie jest szybkie i płynne. Wydajność również pozostaje wtedy na najwyższym poziomie! "

Sterowanie taśmami C - inteligentne taśmy.

Bonanza 2 posiada nowe inteligentne taśmy, ułatwiające kontrolę pochylenia paralotni. Sterówka oddziałuje nie tylko na taśmy C, ale również na B, dzięki temu kontrola pochylenia krawędzi spływu jest bardzo wyrównana i progresywna.

Charakterystyka lotu na speedzie - w połączeniu z doskonałą zdolnością zdobywania wysokości i dobrym bezpieczeństwie biernym - sprawiają, że Bonanza 2 to wymarzone skrzydło dla pilotów, którzy chcą z łatwością latać długo i daleko.


  Dane techniczne

 


Kolory

GIN Bonanza 2 ::: KoloryEN C
6 rozmiarów
3 kolory