Zapytaj o aktualną cenę promocyjną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. 

Freeride i szybkość ze skrzydłem Fluid!

Fluid 2012 jest o krok dalej w erze Freeridingu. Oferujemy niezwykle szeroki zakres doskonałości, do wykorzystania w terenie od tego najbardziej spadzistego do płaskiego.

  • Rozmiary: 8 - 9.5 - 11
  • 11 m2 przeznaczone dla ciężkich doświadczonych pilotów oraz pilotów bardzo zaawansowanych
  • 9,5 m2 wyłącznie dla ekspertów, doskonały sprzęt dla freeriderów
  • 8 m2 wyłącznie dla miłośników ekstremalnej jazdy, skoncentrowanych na osiąganiu dużych prędkości np. przy slalomach czy zawodach sportowych

Precyzyjne skrzydło FLUID 2012 jest paralotnią dla doświadczonych i wykwalifikowanych użytkowników. Jego precyzja, możliwość rozwijania różnych prędkości oraz szeroki kąt lotu ślizgowego pozwolą Ci poznać nowe oblicze speedridingu. Poczuj ekstremalną prędkość pomiędzy śniegiem, a powietrzem z mistrzowskim sprzętem jakim jest FLUID.

Od samego początku założeniem GINa w speedridingu było skupienie się na tym, aby produkt był łatwy w obsłudze, bezpieczny i dostarczał mnóstwo zabawy. Z całą pewnością te cechy odzwierciedlają NANO i FLUID. Kochamy Speedriding i nawet w tak wyspecjalizowanej paralotni jak FLUID, kochamy bezpieczeństwo. Przy rozsądnym użytkowaniu FLUID zawsze pozostawia pewien margines bezpieczeństwa. Jego genialna cecha utrzymywania energii pozwoli ci wznieść się, kiedy tego zapragniesz.

FLUID jest precyzyjny, reagujący na ruchy oraz szybki. Doskonale radzi sobie zarówno na powierzchniach stromych jak i łagodnych zboczach. System potrójnych taśm paralotni był systematycznie poprawiany w zimowych warunkach przez zespół GINa, wyposażony w trymery i 3 taśmowy system Fluid zdecydowanie pozwoli ci zmieniać kąt lotu paralotni, bez jakiejkolwiek utraty równowagi i właściwości profilu. Wszystko to o czym wspomnieliśmy przełożyło się na zwycięstwa FLUID w krajowych i międzynarodowych konkursach.

FLUID dostępny jest wraz ze specjalnie zaprojektowaną, uprzężą/ plecakiem 'FREERIDE' dostarczaną wraz z karabinkami i nowym szybkopakiem. Ta lżejsza, a jednocześnie kompaktowa uprząż przeznaczona jest do użytkowania na trudnym terenie, uprząż posiada kieszonki na kijki narciarskie, czekan, a użyte materiały odporne są na zadarcia i przebicia.

Wybierz swój rozmiar według swojej wagi, a co najważniejsze wedle swojego doświadczenia. Optymalne obciążenie skrzydła we FLUID waha się pomiędzy 8,5, a 10 kg/m2 dla doświadczonych i bardzo zaawansowanych pilotów.

  • 11 m2 przeznaczone dla ciężkich doświadczonych pilotów oraz pilotów bardzo zaawansowanych
  • 9,5 m2 wyłącznie dla ekspertów, doskonały sprzęt dla freeriderów
  • 8 m2 wyłącznie dla miłośników ekstremalnej jazdy, skoncentrowanych na osiąganiu dużych prędkości np. przy slalomach czy zawodach sportowych

Dane techniczne

 SIZE

FLUID #8 FLUID #9.5 FLUID #11
 FLAT  AREA 8m2 9.5m2 11m2
 SPAN 5.49m 5.98m 6.44m
 A.R 3.8 3.8 3.8
 TOTAL HEIGHT 3.35 3.63 3.93
 CELL NUMBER 21 21 21
 GLIDER WEIGHT 2.2kg 2.3kg 2.4kg
 PILOT WEIGHT(kg) / LEVEL very expert for slalom expert for freeride very advanced / heavy expert

 Kolory

GIN Fluid ::: Kolory

Dla bardzo
zaawansowanych
3 rozmiary
3 kolory

Galeria
Filmy

Katalogi
     EN      FR      DE      IT     
Instrukcja
     EN      FR      DE     IT