Rage przeznaczony jest dla zaawansowanych pilotów acro, którzy chcą wykonywać figury takie jak helikopter, infinity tumblings, Rhytmic i McTwists, wykorzystując maksymalną energię, z najwyższą kontrolą i stabilnością. 

Rage daje niezrównane poczucie włazy nad skrzydłem poprzez uchwyty sterówek. Reaguje bardzo precyzyjnie na zadane polecenia co ułatwia wykonanie przeciągnięć i obrotów. Poprawia to bezpieczeństwo i ogólne poczucie skuteczności oraz ułatwia wykonanie połączeń Heli.

Gin Rage jest wynikiem długich badań i testów naszego zespołu pilotów R&D.

Pierwsze prototypy Rage pojawiły się w 2012 roku, zastosowano w nich po raz pierwszy zawory wentylacyjne, które podczas normalnego lotu pozostają zamknięte, ale podczas przeciągnięcia automatycznie się otwierają zapewniając odpowiednie ciśnienie wewnątrz płata. Skrzydło posiada dodatkowe wzmocnienia krawędzi natarcia w postaci plastikowych pręcików „rigfoils” co umożliwia sprawne wykonanie nawet najbardziej radykalnych manewrów.

 

GIN Rage zdominował trzy konkursy Pucharu Świata w Acro w 2013 roku zajmując pierwsze miejsce w kategorii synchro we wszystkich trzech konkursach. 

 

Adrian Hachen i Michael Maurer z “Spälti Acro Team”

„Aby prawidłowo wykonać zsynchronizowane manewry acro, ważne jest aby reakcje skrzydła były przewidywalne. Tylko wtedy gdy wykonywane manewry zaczynają być powtarzalne, mogą zostać zsynchronizowane i ułożyć się w dobry występ. Dzięki precyzyjnym możliwością sterowania i przewidywalnym zachowaniom Rage możemy po raz kolejny przesunąć granicę Acro latania.”

 

Rage jest dostępny w dwóch rozmiarach. Rage w rozmiarze 17 przeznaczony jest dla zaawansowanych acro pilotów oraz zawodników, a Rage w rozmiarze 19,5 nadaje się jako pierwsze Acro skrzydło lub zaawansowane Acro skrzydło dla cięższych pilotów.


  Dane techniczne

 SIZE

17 19.5
 FLAT  AREA 17.0m2 19.5m2
 SPAN 9.7m 10.4m
 A.R 5.6 5.6
 PROJECTED  AREA 14.4m2 16.9m2
 SPAN 7.9m 8.5m
 A.R 4.3 4.3
 CELL NUMBER 54 54
 GLIDER WEIGHT 5.4kg 6.1kg
 WEIGHT IN FLIGHT 70-90kg 80-100kg
 EN EN 926C EN 926C

Kolory

GIN RAGE ::: Kolory


  ACRO 
2 rozmiary
2 kolory

Galeria