Yeti Xtrem 2

Hm3AxDi8
dz0cZoec
cs15uAwc
V0qTCNh4
TOcu2h_s
oYppNMjM
WJIVDa_o
previous arrow
next arrow
Hm3AxDi8
dz0cZoec
cs15uAwc
V0qTCNh4
TOcu2h_s
oYppNMjM
WJIVDa_o
previous arrow
next arrow

Yeti xtrem 2: Nie rezygnuj z niczego (oprócz wagi)

Zmień swoje krótkie zloty w niezapomniane długie loty z Yeti Xtrem 2. Nieważne czy jesteś entuzjastą Hike & Fly, para-alpinizmu czy prostych lotów przelotowych – Yeti Xtrem 2 sprosta twoim wymaganiom.

Dane techniczne

RozmiarSML
Wysokość pilota (cm)160-175170-185>180
Waga uprzęży (kg)0,270,2950,335

Yeti Xtrem 2 nie jest kompatybilna z Yeti airbag

Waga uprzęży: 260g (M size, without carabiners)

Komfort

Siadając w Yeti Xtrem 2, pierwszą rzeczą którą poczujesz jest wyjątkowy komfort. Następnym razem kiedy natkniesz się na świetne warunki, możesz się nimi cieszyć tak długo jak chcesz. 

Waga

Yeti Xtrem 2 jest oczywiście bardzo lekka. Jest jedną z lżejszych uprzęży na rynku ze swoją wagą 260 g. Uprząż została zaprojektowana z najwyższej jakości materiału zaplatanego dyneema. Tego samego, który został zastosowany w uprzęży Genie X-Alps. Yeti Xtrem 2 jest więc tak lekka, jak to tylko możliwe, bez poświęcania komfortu czy wytrzymałości. 

Pełne doświadczenie lotu

Yeti Xtrem 2 oferuje wiele ulepszeń przydatnych zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Uprząż można z łatwością zapiąć, nawet nosząc buty narciarskie – wystarczy odpięcie jednego paska. Podczas lotu, dzięki przemyślanej geometrii kształtu i szerokiej regulacji, możesz swobodnie znaleźć idealną pozycję. Również speed system, pracujący efektywnie w całym zakresie, oferuje komfortową pozycję podczas lotu. Wciskając belkę speed-a w Yeti Xtrem 2 poczujesz różnicę w porównaniu z innymi lekkimi uprzężami.

Uprząż Yeti i wiele więcej

Yeti Xtrem 2 to tylko jeden z szerokiej gamy produktów, stworzonych dla maksymalnego zoptymalizowania wagi. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, dodaj spadochron Yeti rescue, by swobodnie nosić ekwipunek, wyposaż się w specjalny plecak. Koniec końców, dodaj do tego jeszcze glajta Yeti lub miniskrzydło Griffin i jesteś gotowy do drogi!

Szczegóły

  • Dzielona geometria nóg
  • Boczne pasy do regulacji kąta nachylenia siedziska
  • Pasy na nogi, otwierane za pomocą głównego karabinka
  • Regulowane paski na ramiona
  • Pasy ramienne zapewniające komfort przy starcie i kontrolę w powietrzu
  • Mocowanie ratunkowe tylko do karabinków głównych (bez połączenia z ramionami)
  • Certyfikat EN 1651

W zestawie