Rage 2

rage2_1
rage2_2
rage2_3
previous arrow
next arrow
rage2_1
rage2_2
rage2_3
previous arrow
next arrow

Moc i kontrola

Rage przeznaczony jest dla zaawansowanych pilotów acro, którzy chcą wykonywać figury takie jak helikopter, infinity tumblings, Rhytmic i McTwists, wykorzystując maksymalną energię, z najwyższą kontrolą i stabilnością.

Rage daje niezrównane poczucie włazy nad skrzydłem poprzez uchwyty sterówek. Reaguje bardzo precyzyjnie na zadane polecenia co ułatwia wykonanie przeciągnięć i obrotów. Poprawia to bezpieczeństwo i ogólne poczucie skuteczności oraz ułatwia wykonanie połączeń Heli.
Gin Rage jest wynikiem długich badań i testów naszego zespołu pilotów R&D.
Pierwsze prototypy Rage pojawiły się w 2012 roku, zastosowano w nich po raz pierwszy zawory wentylacyjne, które podczas normalnego lotu pozostają zamknięte, ale podczas przeciągnięcia automatycznie się otwierają zapewniając odpowiednie ciśnienie wewnątrz płata. Skrzydło posiada dodatkowe wzmocnienia krawędzi natarcia w postaci plastikowych pręcików „rigfoils” co umożliwia sprawne wykonanie nawet najbardziej radykalnych manewrów.

Dane techniczne

Rozmiar1719.5
Powierzchnia
w rozłożeniu (m2)
17.019.5
Rozpiętość
w rozłożeniu (m)
9.710.4
Wydłużenie
w rozłożeniu
5.65.6
Powierzchnia
w rzucie (m2)
14.416.9
Rozpiętość
w rzucie (m)
7.98.5
Wydłużenie
w rzucie
4.34.3
Liczba komór5454
Masa skrzydła (kg)5.46.1
Przedział wagowy (kg)70-9080-100
CertyfikacjaEN 926CEN 926C

GIN Rage zdominował trzy konkursy Pucharu Świata w Acro w 2013 roku zajmując pierwsze miejsce w kategorii synchro we wszystkich trzech konkursach.

Adrian Hachen i Michael Maurer z “Spälti Acro Team”

„Aby prawidłowo wykonać zsynchronizowane manewry acro, ważne jest aby reakcje skrzydła były przewidywalne. Tylko wtedy gdy wykonywane manewry zaczynają być powtarzalne, mogą zostać zsynchronizowane i ułożyć się w dobry występ. Dzięki precyzyjnym możliwością sterowania i przewidywalnym zachowaniom Rage możemy po raz kolejny przesunąc granicę Acro latania.”

Rage jest dostępny w dwóch rozmiarach. Rage w rozmiarze 17 przeznaczony jest dla zaawansowanych acro pilotów oraz zawodników, a Rage w rozmiarze 19,5 nadaje się jako pierwsze Acro skrzydło lub zaawansowane Acro skrzydło dla cięższych pilotów.

Kolory

W zestawie