Gingo Airlite 3

gingo_airlite_1-d
gingo_airlite_2-d
gingo_airlite_3-d
previous arrow
next arrow
gingo_airlite_1-d
gingo_airlite_2-d
gingo_airlite_3-d
previous arrow
next arrow
Uprząż Gingo Airlite to wysokiej jakość wszechstronna uprząż, wyposażona w płytę siedziska oraz kontener na spadochron umieszczony pod siedziskiem. Uprząż przeznaczona jest dla szerokiej gamy pilotów, od początkujących, rekreacyjnych oraz przelotowców. Gingo Airlite oferuję idealne zestawienie bezpieczeństwa, komfortu oraz wygody. Jedna z najlżejszych uprzęży tego typu dostępnych na rynku, jej waga to zaledwie 3,5 kg.

Bezpieczeństwo

Gingo Airlite wyposażona została w ulepszony protektor typu Airbag, który oferuję doskonałą ochronę dzięki zaawansowanemu systemowi zaworu potwierdzoną testem z siła 20G.

Airbag posiada również system wstępnego napełniania, który wpływa na bezpieczeństwo startów. Specjalne wypełnienia pianką „mini-mus” gwarantuję, że protektor jest cały czas przynajmniej częściowo napompowany, nawet w przypadku startu w odwróconej pozycji.

Komfortowa i aerodynamiczna

Ulepszona część plecowa, ergonomiczne siedzisko pokryte tkaniną AirMesh, oraz idealnie wyważona geometria uprzęży daje poczucie komfortu nawet podczas bardzo długich lotów. Wyjątkowy wygląd, przejrzystość bez żadnych zmarszczek i wygięć to efekt zaawansowanych technologi kształtowania i produkcji zespołu badawczo-rozwojowego (R&D) firmy GIN Gliders

Wygoda w powietrzu i na ziemi

Gingo Airlite jest prosta w użyciu w powietrzu, oraz lekka i kompaktowa podczas transportu na ziemi. Nowa płyta siedziska GIN Triplex posiada zaawansowaną strukturę kompozytową, która jest około 50 % lżejsza od tradycyjnej deski siedziska, zapewniając w tym czasie o wiele większą wytrzymałość i trwałość. Zastosowana tkanina Ripstop o strukturze plastra miodu, jest bardzo lekka i łatwa do spakowania, oferując jednocześnie doskonałą odporność na ścieranie i zniszczenie.

Użycie do produkcji uprzęży najwyższej jakości materiałów, gwarantuję jej długą żywotność w najlepszej kondycji.

Detale:

  • Lekkie zapięcia z systemem bezpieczeństwa T-lock
  • Zapinana na zamek tylna kieszeń do przechowywania plecaka itp.
  • Specjalnie przystosowane miejsce na system do picia z odpowiednimi otworami
  • Miejsce na radio
  • Dwie kieszenie boczne
  • Opcjonalnie podnóżek z szybkim systemem wypięcia
  • Dostarczana z płyta siedziska TRIPLEX, karabinkami GIN, rączką zapasu i V-taśmą (wszytą)

Specyfikacja Techniczna

 XSSMLXL
Wzrost pilota (cm)< 165160-175170-185180-190> 185
Waga uprzęży (kg)3.03.33.53.73.9

Waga uprzęży razem z płyta siedziska Triplex, karabinkami GIN, rączką zapasu i v-tasmą