Gingo Airlite 3

gingo_airlite_1-d
gingo_airlite_2-d
gingo_airlite_3-d
previous arrow
next arrow
gingo_airlite_1-d
gingo_airlite_2-d
gingo_airlite_3-d
previous arrow
next arrow
Uprząż Gingo Airlite 3 to wysokiej jakość wszechstronna uprząż, wyposażona w płytę siedziska oraz kontener na spadochron umieszczony pod siedziskiem. Uprząż przeznaczona jest dla szerokiej gamy pilotów, od początkujących, rekreacyjnych oraz przelotowców. Gingo Airlite 3 oferuję idealne zestawienie bezpieczeństwa, komfortu oraz wygody. Jedna z najlżejszych uprzęży tego typu dostępnych na rynku, jej waga to zaledwie 3,5 kg.

Bezpieczeństwo

Gingo Airlite 3 wyposażona została w ulepszony protektor typu Airbag, który oferuję doskonałą ochronę dzięki zaawansowanemu systemowi zaworu potwierdzoną testem z siła 20G.

Airbag posiada również system wstępnego napełniania, który wpływa na bezpieczeństwo startów. Specjalne wypełnienia pianką „mini-mus” gwarantuję, że protektor jest cały czas przynajmniej częściowo napompowany, nawet w przypadku startu w odwróconej pozycji.

Komfortowa i aerodynamiczna

Ulepszona część plecowa, ergonomiczne siedzisko pokryte tkaniną AirMesh, oraz idealnie wyważona geometria uprzęży daje poczucie komfortu nawet podczas bardzo długich lotów. Wyjątkowy wygląd, przejrzystość bez żadnych zmarszczek i wygięć to efekt zaawansowanych technologi kształtowania i produkcji zespołu badawczo-rozwojowego (R&D) firmy GIN Gliders

Wygoda w powietrzu i na ziemi

Gingo Airlite jest prosta w użyciu w powietrzu, oraz lekka i kompaktowa podczas transportu na ziemi. Nowa płyta siedziska GIN Triplex posiada zaawansowaną strukturę kompozytową, która jest około 50 % lżejsza od tradycyjnej deski siedziska, zapewniając w tym czasie o wiele większą wytrzymałość i trwałość. Zastosowana tkanina Ripstop o strukturze plastra miodu, jest bardzo lekka i łatwa do spakowania, oferując jednocześnie doskonałą odporność na ścieranie i zniszczenie.

Użycie do produkcji uprzęży najwyższej jakości materiałów, gwarantuję jej długą żywotność w najlepszej kondycji.

Detale:

  • Lekkie zapięcia z systemem bezpieczeństwa T-lock
  • Zapinana na zamek tylna kieszeń do przechowywania plecaka itp.
  • Specjalnie przystosowane miejsce na system do picia z odpowiednimi otworami
  • Miejsce na radio
  • Dwie kieszenie boczne
  • Opcjonalnie podnóżek z szybkim systemem wypięcia
  • Dostarczana z płyta siedziska TRIPLEX, karabinkami GIN, rączką zapasu i V-taśmą (wszytą)

Specyfikacja Techniczna

 XSSMLXL
Wzrost pilota (cm)< 165160-175170-185180-190> 185
Waga uprzęży (kg)3.03.33.53.73.9

Waga uprzęży razem z płyta siedziska Triplex, karabinkami GIN, rączką zapasu i v-tasmą